Facebook Youtube Whatsapp

נראה מעניין ! אשמח לקבל פרטים נוספים...

כאן תופיע כותרת לורם איפסום

פעילויות וסדנאות לקייטנות הקיץ

אטרקציה מיוחדת לקייטנות הקיץ!

סדנאות לילדים והפעלות לקייטנות ביצירה ובנייה בבמבוק

מגוון רחב של פעילויות לקייטנה:

  • הכנת כלי נגינה מבמבוק.
  • הכנת מוביילים ופעמוני רוח מבמבוק
  • הכנת חץ וקשת מבמבוק.
  • הכנת רפסודות מבמבוק
  • סדנאות בנייה של כיפות גאודזיות מבמבוק ועוד…

לרשימת הסדנאות המלאה

נשמח להגיע אליכם עם צוות המדריכים המיומן שלנו, הכלים המקצועיים וחומרי היצירה הטבעיים ולקיים אצלכם יום פעילות מיוחד שהתלמידים לא ישכחו וההורים לא יפסיקו להלל

סדנאות לקייטנות מבית היוצר של בית הבמבוק יכולות להתקיים ב-2 מתכונות (אפשרויות)

 

אפשרות 1 – סדנה לכל תלמיד (משתתף)

באפשרות זו כל תלמיד ישתתף בסדנה אחת לבחירה מראש מתוך מגוון האפשרויות

משך הסדנה – כשעה עד שעה ורבע

במטרה לחסוך בעלויות הדרכה (ובך להוזיל את נחיר הסדנה לתלמיד) הסדנאות ייערכו ב-3 סבבים (בקייטנות של 70 משתתפים ומעלה)

 

אפשרות 2 – יום שכולו במבוק !!! – סבב תחנות יצירה ובנייה בבמבוק

 באפשרות זו אנו דואגים למלא יום שלם בתכן חווייתי ועשיר

במהלך היום כל תלמיד יעבור במספר תחנות יצירה או בנייה בבמבוק (או מלאכות עתיקות נוספות)

בכל תחנה נלמד כיצד להכין תוצר מקורי אחר מבמבוק, אם זה כלי נגינה, חץ וקשת, פעמוני רוח, עששית, רפסודה או יצירה אחרת ממגוון הסדנאות שלנו

משתתפים בסדנת גיבוש מיוחדת ומהנה של בניית כיפה גיאודזית מבמבוק.

נשמח להתאים לך סדנה מיוחדת ובלתי נשכחת

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

מבין לקוחותינו

פעילויות לקייטנה – חוויה מרתקת, מספקת, מהנה וחינוכית. 

רבים מחפשים אחר פעילויות לקייטנה אשר יצליחו לרתק את הילדים ולספק בעבורם את החוויה המהנה והחינוכית ביותר. כך שבמידה וגם אתם מחפשים אחר פעילות שכזו, אנו בבית הבמבוק – סדנאות יצירה ובנייה בבמבוק, נשמח לארח אתכם ולחשוף את ילדי הקייטנה לעולם המרתק של הבמבוק וכל היצירות שניתן יהיה לבנות בעזרתו. 

כך תוכלו להתאים פעילויות לקייטנה 

כולנו יודעים כי הקיץ טומן בחובו זמן רב אותו יהיה עלינו למלא בפעילויות לקייטנה אשר יתאימו לילדים בצורה מדויקת, יספקו להם עניין ויכללו פעילות חינוכית ולימודית. על מנת לבחור את הפעילויות המתאימות ביותר לכם, מומלץ יהיה להיצמד לדגשים הבאים:

 • גילאי הילדים – כל קבוצת גיל של ילדים תהנה מפעילות שונה. על כן חשוב יהיה לבחור במקום אשר יכול להציע את הפעילויות המגוונות ביותר, כך שאלו יתאימו לגילאי הילדים בצורה מדויקת. זאת הן ברמת הפעילות והן בתוכן שלה. 
 • התאמה לצרכים ספציפיים – קיימות קייטנות לילדים שונים, כך גם נוכל למצוא קייטנות לילדים בסיכון או קייטנות לילדים עם צרכים מיוחדים. חשוב לציין כי גם קייטנות מהסוגים הללו יכולות ליהנות מסדנאות ייחודיות בבית הבמבוק, זאת בהתאמה מדויקת של הפעילויות לילדים עם צרכים מיוחדים
 • גיוון ועניין – פעילויות לילדים במהלכה של קייטנה צריכות לספק תוכן מעניין אשר כולל פעילות מהנה ולימודית תוך כדי. כך למעשה זו תוכל להוות את המענה המושלם לקייטנות שונות ומגוונות. 

פעילויות לקייטנה – אין צורך להתלבט לאיזה קייטנה לקחת את ילדכם

בין כל הים לבריכה, מומלץ יהיה מפעם לפעם לכלול בקייטנה פעילויות נוספות וחינוכיות יותר. כך לדוגמא, פנייה אל בית הבמבוק תעניק לכם ולילדים את ההזדמנות להתנסות בסדנאות והפעלות יצירה ובנייה בבמבוק. אנו בעלי ניסיון עשיר ורב שנים בהדרכות, סדנאות והפעלות שונות. זאת לרבות התאמה שלהן לילדים, נוער ואף מבוגרים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם בית הבמבוק עוד היום ולהבטיח את הפעילויות והסדנאות המהנות, היצירתיות והחינוכיות ביותר בעבור ילדי הקייטנות. 

הפעלות לקייטנה 

אין ספק כי כיום אנו יכולים להיחשף למגוון רחב של הפעלות לקייטנה מכל תחומי החיים, אך בעוד רבות מהפעילויות הללו מסתכמות בבריכה או הים, הרי שעולה הצורך בפעילות שתהיה מעט חינוכית ולימודית יותר ובעלת תוכן אשר יצליח לגבש ולהפעיל את הילדים בו זמנית. בעת פנייה לבית הבמבוק (סדנאות שמגיעות אליכם לבית הספר) או לפארק הבמבוק (פארק סדנאות ופעילויות ייחודי הממוקם בפרדס חנה)  אתם מעניקים לעצמכם ולילדי הקייטנה את ההזדמנות להכיר בצורה מעמיקה יותר את עולם הבמבוק וליהנות מחוויה ייחודית ומהנה במיוחד. 

מה חשוב לדעת על הפעלות לקייטנה?

במידה וגם אתם עומדים להיות אחראים על איתורן של הפעלות לקייטנה, מומלץ יהיה להתייחס לנקודות הבאות בעת החיפוש שלכם:

 • וודאו כי הפעילות תוכל להיות מותאמת לגילאים שונים. זאת על מנת לרכז את המאמצים ואת תקציב הקייטנה במקום אחד לכל שכבות הגיל אשר לוקחות בה חלק. 
 • במידה ובקייטנה לוקחים חלק גם ילדים עם צרכים מיוחדים, וודאו כי ההפעלות והפעילויות השונות יכולות להיות מותאמות גם לקצב וליכולות שלהם. 
 • גיוון בין ההפעלות השונות הינו חיוני. כך למעשה בעוד הפעלה אחת תכלול לדוגמא יצירה של כלי נגינה מיוחדים באמצעות הבמבוק ובחינה של היכולות המוזיקליות שלהן, הרי שהפעלה אחרת תוכל לכלול הכנה של חץ וקשת ופתיחה בפעילות מאתגרת יותר. 
 • חלק מההפעלות לקייטנות יכולות אף לכלול פעילות גופנית בה ניתן יהיה גם לרוץ ולשחק, בבית הבמבוק הדבר מתאפשר הודות למיתחמי פעילות ואטרקציות מים ושטח רבים המתאימים לקבוצות בכל הגילאים

הפעלות לקייטנה – מנצלים את החופש במלואו 

בין אם מדובר על קייטנה אשר מתקיימת בחודשי הקיץ או אפילו בחגים הארוכים ובחופשים מבית הספר במהלך השנה, הרי שניתן יהיה לכלול בהן את הפעילויות והסדנאות המהנות ביותר אשר כוללות יצירה ובנייה בבמבוק, התנסות במלאכות עתיקות כמו קליעת סלים, אריגה ופסיפס, ומשחל חופשי בפעיליויות והאטרקציות הנוספות.

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם בית הבמבוק הוותיק והמנוסה כבר היום ונתאים לכם  את הפעילות המועדפת עליכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, לספק את כל המידע הנחוץ לכם בנוגע לפעילויות השונות ולסייע בהתאמה שלהן לצרכים ולתחומי העניין שלכם ושל הילדים. 

SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 4ac3c6_b1742a35e55b45aa91bffb6280488442 4ac3c6_18b389268fbf4a68812768b728686ec8 4ac3c6_8aa18914a2a242ad813f1c1834048b64 4ac3c6_f7b33ff47bb046a289a1e978007a47b9 4ac3c6_36064f94ae734bd9a6e7ab8d2100ebf7 SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG 4ac3c6_376ae94ce1604dfe8298f738d448f4af SAMSUNG SAMSUNG 4ac3c6_b3c1a26a863d498aab2f3a561183dd0b OLYMPUS DIGITAL CAMERA

הפעילויות שלנו

סדנאות לציבור הדתי

יש לציין כי כל הסדנאות והפעילויות של בית הבמבוק מותאמים לציבור הדתי והחרדי ובכל זאת נציין ונדגיש מספר נקודות שבד"כ חשובות מאוד למזמינים סדנאות מציבור זה: זכינו ב"ה...

סדנאות גיבוש, הפעלות למבוגרים

סדנת גיבוש חוויתית ומאתגרת בה נתנסה בהקמה משותפת של מבנה יפיפה מבמבוק המבוסס על גאומטריה מיוחדת. המבנה נקרא "כיפה גאודזית" או בשמו הנפוץ יותר "דום" והוא מורכב ממספר רב...

ענקית קידום האתרים